PostHeaderIcon Karaoke

Prišla nová vlna zábavy vo forme KARAOKE.
Zabezpečujeme a sprostredkovávame hudobnú produkciu na všetky druhy kultúrnych a spoločenských akcií,predovšetkým obľúbené KARAOKE videodiskotéky s použitím veľkoplošnej videoprojekcie a všetkého čo k tomu patrí.
Zabezpečujeme ozvučovanie interiérov a exteriérov na všetky druhy akcií.Zabezpečujeme prenájom kongresovej a prezentačnej techniky.Prajeme všetkým karaoke fanúšikom veľa zábavy a úspechov.
Čo vlastne karaoke je?
Karaoke je nový druh zábavy, pochádzajúci pôvodne z Japonska.Karaoke dáva všetkým možnosť vžiť sa do role svojej obľúbenej hviezdy a zaspievať si sám svoj hit s profesionálnym hudobným doprovodom, vo svetlách reflektorov a s aplauzom publika, skrátka so všetkým, čo k tomu patrí. Účinkujúcich v karaoke sa môže stať naozaj každý a nemusí ani poznať vybranú pieseň naspamäť. Veľkoplošnou videoprojekciou sa klip spolu s textom piesne premieta a účinkujúci tak vždy vie, kedy a čo má spievať.Karaoke je zábava vhodná pre všetky druhy spoločností, či sa jedná o sukromné akcie, kluby, bary, diskotéky, svadby, plesy, súťaže na školách,detské tábory a kempy atď.Vo väčšine prípadov je karaoke nejčastejšie prevádzkované formou súťaže, kedy sú účinkujúci k spevu motivovaný možnou výhrou a drobným upomienkovým predmetom bývajú odmenený všetci účinkujúci.Prajeme všetkým karaoke fanúšikom veľa zábavy a úspechov...

Karaoke show realizujem hlavne na svadbách, narodeninových oslavách a firemných večierkoch.Doporučujem kombináciu Dja a karaoke, tím sa Váš večer stane nezabudnuteľným.
Pokiaľ nebudete zrovna spievať, tak DJ spustí hudbu k tancu a párty bude pokračovať.
Na každú akciu príde 1-2 profesionálny DJi, ktorý sa postarajú o kvalitnú zábavu a vytvoria jedinečnú atmosféru celého večera.
Každý z hosťov sa môže postaviť pod svetlá reflektorov a stať sa skutočným spevákom.
K dispozícii budete mať kvalitné bezdrôtové mikrofóny.
Z reproduktorov zaznie podkladová hudba, na projekčnom plátne sa zobrazia prvé riadky textu a publikum bude jasať nad Vašimi prvými tónami.SHOW môže začať!

 

 

Posledná úprava (Pondelok, 12 Marec 2018 11:06)