PostHeaderIcon Plán a priebeh svadby

Plánovanie svadby sa ľahko môže stať stresujúcou záležitosťou. Môže byť zložité orientovať sa v neznámych vodách bez pomoci niekoho iného. Ponúkam Vám tu prehľad svadobného procesu mojich služieb, počnúc prvým kontaktom až po Váš svadobný deň.
Kontak.
Uistite sa, že uvediete Vaše meno, a dátum aj miesto Vašej svadby. Je mnoho spôsobov ako to urobiť, tým najjednoduchším je napísať na e-mail alebo zavolať na 0903618888.
2) Stretnutie
Osobné stretnutie Vám umožní mna spoznať a posúdiť, či budeme zodpovedať vízii celej Vašej svadby. Rovnako dôležité je aj to, že naše stretnutie Vám umožní vyjadriť Vaše predstavy o svadbe a prípadne ich vylepšiť o moje skúsenosti. Stretnutie môže trvať od polhodiny do hodiny a pol to bude závisieť od našej konverzácie.
3) Premyslieť si to
Nečakám od Vás, že si budete moje služby rezervovať priamo na stretnutí. Môžete kontaktovať iných DJ-ov a porovnať si celkovú hodnotu služieb. Ak potrebujete odporúčania iných typov služieb (fotograf, catering a iné), rád Vám odporučíme tých, s ktorými máme my sami dobré skúsenosti. Väčšina voľných termínov sa zvykne rezervovať aspoň šesť mesiacov dopredu.
4) Rezervácia
Potom, ako urobíte rozhodnutie, je rezervovanie mojich služieb jednoduché. Kontaktovať ma môžete na, e-mail alebo telefonicky na Tel.c.0903618888.Váš termín si zarezervujeme, niekoľko týždňov pred svadbou sa stretneme a dohodneme podrobnosti.
5) Plán
Po zarezervovaní termínu Vám dám plánovací formulár, ktorý Vás prevedie dôležitými aspektami hudby na Vašej svadobnej oslave. Nájdete tam moje odporúčania a rady, ktoré pre Vás môžu byť počas Vášho plánovania svadby zaujímavé. Som vždy pripravení odpovedať na Vaše otázky ohľadom hudby, zvuku, aj osvetlenia.
6) Prehľad
Niekoľko týždňov pred Vašou svadbou je čas sa somnou opäť stretnúť. Počas tohto stretnutia budeme diskutovať o priebehu Vašej oslavy, logistických a hudobných detailoch, ako aj o možných zmenách, pre ktoré ste sa medzitým rozhodli. Na základe tohto stretnutia vypracujeme hudobný playlist svadby.
7) Finalizácia
Niekoľko dní pred Vaším svadobným dňom Vám zavolám, aby sme sa uistili, že je všetko v poriadku a či všetko plaťí ako sme sa dohodli na stretnuťí s Vami.
8) Svadobná oslava
Posledné dni pred svadbou by mali byť pre Vás bez stresu hlavne pre Vás. Môžete byť kľudní, pretože viete, že celá Vaša svadobná oslava je z hudobnej stránky je v dobrých rukách! Váš svadobný deň bude pre Vás úžasný zážitok a naplno si užijete prítomnosť Vašich najbližích priateľov a rodiny.Spomienky ostávaju :-)

Posledná úprava (Pondelok, 04 Apríl 2016 18:21)